Dzień ślubu. W planowaniu przygotowania drobiazgów mają duże znaczenie.

Dzień ślubu. W planowaniu przygotowania drobiazgów mają duże znaczenie.

Przygotowania do ślubu najczęściej rozpoczynamy na wiele miesięcy przed uroczystością. Oczywiście ten okres wypełniamy sporą ilością prac, dokonujemy rezerwacji sali, kompletujemy istotne dokumenty, kupujemy weselne ubrania, zapraszamy gości. Nierzadko niestety zapominamy o drobnych elementach ślubu. A te drobiazgi mają bardzo wielkie znaczenie. 

Muzyka na weselu.

Z reguły nasz wybór jest ograniczony do jasnego określenia, czy na naszym weselu ma przygrywać orkiestra, czy muzyka powinna być z płyty, a zabawą na weselu ma kierować DJ. Jeżeli sami podejmiemy decyzję, wybierając konkretny zespół lub DJ-a, kierujemy się wyłącznie kosztem. To spory błąd. Jeśli zależy nam na tym, by goście weselni wspaniale się bawili, przywiążmy uwagę na to, w jaki sposób dany zespół lub DJ gra muzykę na weselu, jak podchodzi do gości. W jaki sposób nawiązuje kontakt z naszymi gośćmi. Trzeba usłyszeć choć kilkunastu utworów zespołu i zdecydować się na określony zespół wyłącznie wtedy, jeśli mamy pewność, że gościom na weselu się spodoba, jeżeli wiemy, że zabawa na weselu będzie doskonała.

sex date

Jedzenie.

Menu wyjątkowo często wybieramy zupełnie tak samo jak wybieramy zespół muzyczny. Ma być akceptowalne i tanio. Nie warto w taki sposób robić. O wiele lepiej zaplanować jedzenie na weselu w drobiazgach, w wielu przypadkach warto wręcz zasugerować kucharzom ugotowanie czegoś, czego w menu wybranej przez nas restauracji po prostu nie ma. Na naszą prośbę przygotują dania, jakie zaproszeni przez nas goście dużo bardziej docenią, niż menu i od lat popularne.

Video z imprezy ślubnej i weselnej.

Ciekawy film ma bardzo duże znaczenie. Oczywiście, w obecnych czasach każdy gość weselny ma szansę go nagrywać, na przykład smartfonem. Jednak jeśli oczekujemy, by film był pamiątką na całe życie, powinien nagrywać go specjalista. Wynajęcie fachowca, jaki zajmie się nagrywaniem filmu z obchodzonego przez nas to bardzo ważna rzecz.

Fotografie ze ślubu.

Fotograf ze ślubu to człowiek, który nie tylko wykona doskonałe zdjęcia, ale i doskonale je poprawi, następnie z wykonanych zdjęć świetny album.

To tylko przykłady drobnych rzeczy, jakie przed dniem ślubu i wesela, trzeba przygotować wzorowo. Jeśli się postaramy i przygotujemy ślub, w sprawach istotnychrównież w pozornych drobiazgach, możemy mieć przekonanie, że oczywiście zabawa będzie bardzo doskonała.