Satysfakcja z życia zarobkowej, postrzegane jest w kontekście wyników w miejscu pracy.

Satysfakcja z życia zarobkowej, postrzegane jest w kontekście wyników w miejscu pracy.

Młodsi ludzie, są zdania, że po zakończeniu edukacji robota jest na wyciągnięcie ręki, niestety, tak nie jest. Owszem zatrudnienie jest , ale dla wykwalifikowanych w w danej specjalizacji lub dla młodych za niską płacę. Lata, gdy dochodzenie do umiejętności dawało pewność znalezienia dobrze płatnej pracy , skończyły się, pracodawcy nie potrzebują ludzi posiadających wiedzę teoretyczną, ale posiadających cechami charakteru, która przyczyni się do przysparzania firmie dochodów . Przedsiębiorczość, przebojowość to cechy zauważane przez prezesów firm, praca dla takich rozpoczynających karierę odpornych na stres osób czeka . Oczekiwania Polaków , co do wysokości pensji za wykonane zadania rośnie , obywatele pragną więcej zarabiać , bo ich ambicje są wyższe , pragną więcej mieć i zabezpieczyć swoim domownikom godne życie. 

Zadowolenie z pracy jest istotna, odczuwanie uznania przez przełożonych również , połączenie tych przesłanek z satysfakcjonującym wynagrodzeniem uważane jest za powodzenie w życiu zawodowym. Emigracja za pracą jest nadal postrzegana , jako jedno z rozwiązań, jednak im więcej lat przybywa, tym człowiek częściej myśli o pozostaniu w ojczyźnie. Praca , które pozwala może zapewnić dla siebie i bliskich mieszkanie oraz godziwy byt ,  jest dostępne tylko dla niektórych . 

bästa dejtingsidan

Stanowiska takie jak przedsiębiorca , pozwalają uzyskania dużych pieniędzy, ale praca taka łączą się z z całym dniem spędzonym w pracy, przeżywaniem sytuacji stresujących i przymusem sprostania coraz większym wymaganiom . Traktowanie obowiązków zawodowych, jako przykrego obowiązku, konieczności jest nie tylko niezadowalające dla zatrudnionego,  ale również dla przełożonego, niesatysfakcjonująca praca to zniechęcony pracownik ,  który jest mniej wydajny , ciągle wyczerpany i zdenerwowany.