Dzień ślubu. W planowaniu przygotowania drobiazgów mają duże znaczenie.

Przygotowania do ślubu najczęściej rozpoczynamy na wiele miesięcy przed uroczystością. Oczywiście ten okres wypełniamy sporą ilością prac, dokonujemy rezerwacji sali, kompletujemy istotne dokumenty, kupujemy weselne ubrania, zapraszamy gości. Nierzadko niestety zapominamy o drobnych elementach ślubu. A te drobiazgi mają bardzo wielkie znaczenie. 

Read More

Dzień, w którym bierzemy ślub to jedna z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka.

Moment jaki kończy pewien etap życia. Jak go przygotować, by był bardzo idealny?

Trzeba rozpocząć od prostego stwierdzenia – nie ma i nie było gotowego wzoru doskonałego ślubu. Bardzo dużo zależne jest od tego, jakie są nasze możliwości pieniężne, jak wielu gości będziemy chcieli zaprosić na nasz ślub, jaki typ uroczystości weselnej spotka się z naszym zainteresowaniem i spodoba się zaproszonym przez nas gościom weselnym. Przygotowania do idealnego ślubu należy rozpocząć więc od konkretnego określenia, w jaki sposób on powinien wyglądać. W planowaniu ślubu oczywiście muszą wziąć udział państwo młodzi, powinni także pomóc w tym rodzice państwa młodych, należy rzecz jasna pamiętać, że to państwo młodzi muszą mieć najwięcej do powiedzenia, przecież to ich święto, a nie wesele gości weselnych, którzy zostali na uroczystość ślubną zaproszeni.

Read More

Wesele kosztuje niemało

Całościowe przygotowania uroczystości ślubnej i weselnej to niemało pracy. Należy ją rozpocząć przynajmniej na dwanaście miesięcy przed tym ciekawym dniem. Jeżeli zaczniemy je dużopóźniej, ryzyko, że nie uda nam się zdążyć ze wszystkim, jest bardzo duże. Aby jednak doskonale przygotować dosłownie wszystko, co jest związane z tym wspaniałym, trzeba liczyć się z kosztami. Co z reguły kosztuje bardzo dużo?

Read More